הגן על חשבונך באמצעות אימות דו שלבי

מדריך ליצירת אמצעי אבטחה מתקדמים לחשבונך

אימות דו שלבי הוא אמצעי אבטחה להגן על חשבונך מכניסה לא מאושרת.בהפעלה של מנגנון זה לא מספיק להכנס לחשבון בשם וסיסמה בלבד ויש צורך באלמנט פיזי נוסף. זהו למעשה מחסום נוסף בין העסק שלך לבין פושעי סייבר וההמלצה הראשונה והחשובה ביותר עבורך להגן על החשבון. אותם פושעים יכולים בצורה כלשהי להשיג את הסיסמה שלך אבל יהיה להם הרבה יותר בעייתי להשיג את האלמנט השני הפיזי.

שיטות האימות הדו שלבי המקובלות הן שימוש בUSB עליו יש מפתח מוצפן, או אם מדובר בטלפון נייד אזי מכשיר שתומך בNFC או Bluetooth לתקשורת, אבל השיטה הכי נפוצה ומקובלת היא שליחת SMS או שיחת קולית לטלפון הנייד שהגדרת מראש.

כמו כן, בהגדרות ה G Suite ניתן לאכוף את המדיניות הזו על כל המשתמשים או על המשתמשים החשובים ביותר כמו ה Admin ומשתמשים בעלי תפקידי מפתח בעסק.

יישום אימות דו שלבי (2FA):
יש לעדכן את המשתמשים בארגון שברצונך ליישם את המדיניות ולהסביר את התהליך.

הגדרה: ב Admin Console בתפריט: Security--> Basic Settings וסמן את: Two-step verification, t Allow users to turn on 2-step verification - כעת אפשרת את השירות.

כדי לאכוף אותו, באותו תפריט להכנס ל Advanced ולסמן: enforce 2-step verification.

אוקטופוס פתרונות מחשוב מציעה שלל פתרונות אבטחה מקיפים לעסק, בשילוב תמיכה מקצועית בעברית וסיוע שוטף לכל צרכי אבטחה וזרימת המידע של העסק שלך! לשאלות נוספות בנושא צרו עימנו קשר ונשמח לסייע.

אוקטופוס פתרונות מחשוב - המומחים שלך לענן